3 lata z Kapi Hospital!

Grafika do newsa "3 lata z Kapi Hospital!"
Drodzy Doktorzy! Minęły właśnie trzy lata waszej nieustannej pracy z pacjentami, leczenia ich irracjonalnych chorób i dyrektorowania personelowi szpitala!

Z tej okazji wydawca gry przygotował dla was niespodzianki! Zajrzyjcie do gry 31 maja, a będzie na was czekać prezent urodzinowy. W tym dniu skorzystacie również z darmowych przejazdów do Złamkowa. W przerwach od pracy w szpitalu, do 11 czerwca możecie zagrać w klasy. Rzucając kostką będziecie przemieszczać się na kolejne pola, wyrysowane na chodniku. Na niektórych z nich czeka na was nagroda - m.in. możliwość korzystania z usług SuperSiostry przez jeden dzień oraz doświadczenie. Klasy przyniosą wam również długopisy - zebranie 500 odblokuje Zarządcę, który pozwoli wam na szybszy i sprawniejszy managment szpitalem. Bawcie się dobrze!

29.05.2013
← powrót